територіальними органами Державної податкової служби України, що в свою чергу створює перешкоди у здійсненні господарської діяльності та впливає на загальну тінізацію сектору малих АЗС.
Податкові органи на місцях потребують додаткових роз'яснень щодо нормативного регулювання малих автозаправних станцій та відповідних рекомендацій. Особливої уваги потребує проблема розцінювання податковими органами малих автозаправних станцій об'єктами будівництва та необґрунтована позиція необхідності для малих автозаправних станцій в місці торгівлі акту вводу в експлуатацію об`єкта або акту готовності об`єкта до експлуатації, або сертифікату про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів.
Діюче законодавство та сформована судова практика містить інші підходи до визначення малих автозаправних станцій та документів, що є необхідними для їхнього використання у місцях роздрібної торгівлі.
Враховуючи ці фактори існує необхідність створення єдиних нормативних, виробничих, будівельних, адміністративно-процедурних засад розміщення малих АЗС. Це дозволить отримати єдині прозорі засади ліцензування роздрібної торгівлі пальним для всіх учасників ринку.
Тільки об'єднавшись ми зможемо виправити протиріччя чинного законодавства у сфері регулювання діяльності малих АЗС та захистити їх законні права!